Nasze imprezy

P
W
Ś
C
P
S
N
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aktualność

Najlepsze filmy i formy jednominutowe AD 2011 - ogłoszenie wyników

14-10-2011

zdjecie Na tegoroczną edycję konkursu nadesłano rekordową jak dotychczas liczbę prac, bo aż 169 filmików. Po sprawdzeniu wymagań formalnych 148 prac dopuszczono do oceny Jury. Decyzją Jury 38 prac znalazło się w finałowej selekcji, która została zaprezentowana podczas Gali 7 października 2011 r w Centrum św. Jana.

Najlepsze jednominutówki w kategorii FORMA:
I nagroda > Je suis allée > Maria Ornaf

II nagroda ex aequo
> searching finding > Wojciech Iskierka
> podróż > Julia Gmerek

Wyróżnienie > Nie karmcie ryb > Aleksander Zieleń

Forms > Agata Królak
MATERIA> Anna Kargol
Bez wyjścia > Natalia Smagacka
Przestrzeń w obrazie > Joanna Sitko
START > Alexander Pawlik
Droga do nikąd > Natalia Leszczuk
RED > Paweł Giza
Czary mary > Karol Patoleta
god power society > Kacper Fornalczyk
Mechaniczny > Marta Przybyłowska
podróż przez nieświadomość > Anna Barańska i Michał Barański
Metamorphosis > Bartosz Szadurski
Rozbiegówka > Szymon J.Klaus
Mr Spring > Michał Koziński
Trening > Sławek Jędrzejewski

Najlepsze jednominutówki w kategorii FABUŁA:

I nagroda > Mały książę i kino > Eliza Ciszewska & Przemysław Kulwiński

II nagroda > Fabryka Aniołów > Sabina Anna Niedbała

Wyróżnienie > Dr Jekyll, mr Hyde > Anna Pytlik

Deepen'Mind > Paulina Janus
sens życia > Kacper Fornalczyk
Dezolacja > Piotr Ostrowski i Krystian Basak
prozaiczny cud > Aleksander Dmitruk
kobieta do zjedzenia > Jaroń Łukasz & Łosińska Hanna
little fairy > Veronika Mikalova
ELECTRODOLLS > Witold Kornaś
Life Speed > Michał Dzik
SEN PANA B > Bartłomiej Rozumski
ICH PIERWSZE KROKI > Emilia Julita Zielonka
W białej kopercie > Stanisław Białoskórski
Fireflite > Maciej Budyś

Najlepsze jednominutówki w kategorii MINI - DOKUMENT:

I nagroda > Apokalipsa > Paweł Lickiewicz

II nagroda > Once he started > Marek Sidorenko

Wyróżnienie > Miasto koncentracyjne > Łukasz Jaroń & Hanna Łosińska

Portret minuty > Ignatowicz Filip

Skład Jury:

Elvin Flamingo (artysta wizualny, reżyser, filmowiec, grafik i muzyk)
Grażyna Świętochowska (filmoznawca, redaktorka (Panoptikum), wykładowczyni na UG)
Abelard Giza (tekściarz, reżyser i scenarzysta, lider kabaretu LIMO)