Nasze imprezy

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Praca

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KREACJI I ORGANIZACJI W DZIALE MIĘDZYNARODOWYM zwiń

WYMIAR ETATU: pełen
  umowa na zastępstwo
MIEJSCE PRACY: Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • inicjowanie, przygotowywanie i realizacja różnorodnych projektów i wydarzeń kulturalnych (np. festiwali, koncertów, konferencji, warsztatów),
• opracowywanie koncepcji merytorycznej projektów wraz z kosztorysami,
• przygotowywanie i realizacja zadań zawartych w programie oraz planach działalności NCK,
• współpraca z partnerami krajowymi oraz zagranicznymi, w tym z państw basenu Morza Bałtyckiego,
• udział w międzynarodowych sieciach współpracy kulturalnej,
• prowadzenie obserwacji i diagnozowanie najważniejszych zjawisk zachodzących w obszarze kultury
• reprezentowanie i promowanie kultury na forum międzynarodowym,
• pozyskiwanie krajowych, zagranicznych i unijnych środków finansowych na projekty realizowane przez NCK (opracowywanie, składanie i rozliczanie wniosków o dofinansowanie),
• sporządzanie projektów pism w języku polskim i angielskim,
• sporządzenie projektów umów w zakresie powierzonych obowiązków,
• opracowywanie wydawnictw i pism promujących projekty NCK (np. foldery, ulotki, zaproszenia).

WYMAGANIA, W TYM WYKSZTAŁCENIE: • wykształcenie min. średnie
• orientacja w kulturze polskiej i regionu nadbałtyckiego
• umiejętność obsługi pakietu MS Office oraz internetu,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość innego języka obcego)
• gotowość do odbywania podróży służbowych,
• umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
• umiejętności komunikacyjne oraz pracy w zespole,
• kultura osobista,
• kreatywność, samodzielność, dokładność
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

WYMAGANE DOKUMENTY: • życiorys i list motywacyjny,
• oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
• opcjonalnie (do wglądu podczas spotkania) dokumenty potwierdzające wykształcenie, doświadczenie zawodowe i umiejętności,
• referencje mile widziane

OFERUJEMY: • warunki pracy zgodne z przepisami zawartymi w Kodeksie Pracy,
• stabilną pracę w kreatywnym zespole,
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji

ADRES KORESPONDENCYJNY:  Nadbałtyckie Centrum Kultury ul. Korzenna 33/35 80-851 Gdańsk,
email: anna.piotrowska@nck.org.pl, tel. 58 326 10 25

INNE INFORMACJE: Zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni o terminie rozmowy wstępnej.
Oferty osób niezakwalifikowanych zostaną zniszczone po zakończeniu procesu rekrutacji.
Dokumenty można wysyłać drogą listowną lub mailową na adres korespondencyjny.
OFERTA WAŻNA DO: 30.04.2019 r.