Nasze imprezy

P
W
Ś
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Dział Literatury, Nauki i Wydawnictw

Dział Literatury, Nauki i Wydawnictw zwiń

Zajmuje się prezentacją autorów, tekstów oraz tematów ciekawych i ważnych dla współczesnego świata.

W dobie postmodernizmu literatura to już nie tylko tekst, dlatego wśród okołoliterackich pozycji nasza publiczność znajdzie również spotkania z tłumaczami, obejrzy ilustracje dziecięcych książek z całego świata, posłucha muzyki zainspirowanej poezją czy prozą lub obejrzy film będący odpowiedzią artysty na życie pisarza. Literatura współczesna stoi na pograniczu stylów i gatunków, dlatego też i my, i nasza publiczność coraz częściej spotykamy się z nią „na pograniczu”: podczas interdyscyplinarnych wydarzeń łączących w sobie warsztaty, spotkania, koncerty, wystawy, projekcje, debaty etc.

Kontakt zwiń

Renata Malcer-Dymarska - Kierownik Działu Literatury, Nauki i Wydawnictw

tel. +48 (58) 326 10 21
e-mail: renata.dymarska@nck.org.pl


Katarzyna Banucha - Główny Specjalista ds. Literatury, Nauki i Wydawnictw

tel. +48 (58) 326 10 21
tel. kom. +48 696 09 79 65
e-mail: katarzyna.banucha@nck.org.pl

 
Bartosz Filip - Główny Specjalista ds. Literatury, Nauki i Wydawnictw

tel. +48 (58) 326 10 36
e-mail: bartosz.filip@nck.org.pl


Katarzyna Wojtczak - Specjalista ds. Literatury, Nauki i Wydawnictw

tel. +48 (58) 326 10 31
e-mail: katarzyna.wojtczak@nck.org.pl


Violetta Seremak-Jankowska - Specjalista ds. Literatury, Nauki i Wydawnictw

tel. +48 (58) 326 10 11
e-mail: violetta.seremak@nck.org.pl


Anna Misiek - Specjalista ds. Literatury, Nauki i Wydawnictw

tel. +48 (58) 326 10 11


Monika Konca - Specjalista - Kurator wystaw

tel. +48 (58) 326 10 11
e-mail: monika.konca@nck.org.pl


Anna Zalewska-Andruszkiewicz - Specjalista - Kurator wystaw

tel. +48 (58) 326 10 11
e-mail: anna.zalewska@nck.org.pl