Nasze imprezy

P
W
Ś
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Ogłoszenie

Wyniki konkursu na film jednominutowy w ramach 9. Edycji „Festiwalu Filmów i Form Jednominutowych The One Minutes”.

24-09-2014

Znamy wyniki konkursu na film jednominutowy w ramach 9. Edycji „Festiwalu Filmów i Form Jednominutowych The One Minutes”.

Do konkursu zgłoszono 160 prac, z których 104 zostały dopuszczone do oceny Jury.

Jury w składzie: Krzysztof Kornacki – przewodniczący, Julia Kolberger, Błażej Hrapkowicz w dniu 21.09.2014 dokonało przeglądu nadesłanych prac i postanowiło przyznać nagrody, wyróżnienia i wyróżnienia włączeniem do pokazu festiwalowego następującym autorom:


KATEGORIA FABUŁA

Godło / imię i nazwisko / tytuł filmu
I NAGRODA
splt / Alicja Błaszczyńska / Pac!
II NAGRODA
BONSON / Michał Jarczyk / Bonson
WYRÓŻNIENIE
Rotor / Ian  Giedrojć / Warning TV
WYRÓŻNIENIE
Camorra / Artur Czajkowski / Camorra

WYRÓŻNIENIE
JAROSLAZ  / Artur Hanaj, Damian Krakowiak, Aleksandra Wit  / Atak Jaroszlamów

Wyróżnienie włączeniem do pokazu festiwalowego:
Dotkniecie / Marcin Burbo / Dotknięcie
sam11 / Michał Barański / Meeting
Ellie / Katarzyna Matusik / Ellie
o-takim-jednym  / Patrycja Płanik / O takim jednym
MAJA / Andrzej  Starszewski / Maja
Mother / Anna  Pomierczyk / Mother
Rozmowa / Mateusz Wojtyński / Rozmowa
the last man / Paweł Bajerski / The Last Man
scissorhands / Katarzyna Adamkiewicz / (Od)blask życia
Buniuleon / Krystyna Buczek / Kinofilia

KATEGORIA MINI-DOKUMENT

I NAGRODA
kdrf / Katarzyna Domżalska, Radomił Folcik / Po co jest sztuka?
II NAGRODA
KOMBINAT / Michał Jarczyk / Kombinat

WYRÓŻNIENIE
Bolek rzadzi / Maciej Jarczyński / Bolek rządzi

Wyróżnienie włączeniem do pokazu festiwalowego:
Ballada-o-chlopcu-i- ilosci-do-koszenia-trawy / Sebastian Marcisz, Mateusz Michalski  / Ballada o chłopcu i miłości do koszenia trawy
Krótko-o-zajawce / Dawid Kuligowski, Jędrzej Dobrzyniecki / Krótko o pasji
Altrnatywna mituta / Rafał i Małgorzata Smykowscy / Alternatywna minuta
dostrzec-piekno /  Tomasz Wicher / Dostrzec piękno
PO_MALUTKU / Przemysław Stański / Pomalutku
olokatia / Katarzyna Szczęśniak, Aleksandra Hordziej, Małgorzata Wierzbicka-Wójtowicz  / Heródek – orawski Nikifor
krótka historia o fotografii / Paweł Bajerski / Krótka historia o fotografii
SPN20144 / Katarzyna Łyszkowska / Południca
WOW1 / Łukasz Brodowicz / Sopot Wyścigi
selenoid / Ian Giedrojć / Wyrok: przedstawiciel handlowy
taka była heca / Marcin Burbo / Taka była heca
2ZSKGF100 / Szymon Kwapiński / Dwa złote

KATEGORIA FORMA

I NAGRODA

CUUZYX4 / Grzegorz Myćka / Once Upon a Time…
II NAGRODA
Projektdzioopla / Paulina Wojnik / Struktura plastyczna
WYRÓŻNIENIE
my minute / Rafał Żarski / My Minute
WYRÓŻNIENIE
SuperVHS  / Mariusz Wirski / Past Perfect

WYRÓŻNIENIE
theend60sec / Martyna Kielesińska / The End

Wyróżnienie włączeniem do pokazu festiwalowego:
Ignit / Artur Hanaj / Ogień
kokosowo / Anna Pytlik / Czaszka
lincoln / Paweł Bajerski / Lincoln
blacha / Aleksandra Cieślewicz, Filip Figiel / Odbicie
ono / Daniel Zagórski / Ono
Woytek / Maria Subczyńska / Woytek
Zegar / Karol Patoleta / R-G-B
wyspa  / Daniel Zagórski / Wyspa
slowa / Aleksandra Cieślewicz / Ocean
hopper / Aleksandra Cieślewicz / Pokój nad morzem