28/02/2019

NCK na warsztatach dot. wzmocnienia praw społeczeństwa obywatelskiego poprzez dostęp młodzieży europejskiej do informacji

Nadbałtyckie Centrum Kultury bierze udział w warsztatach Agenda SIA4Y - Elbląg, 6-7 marca 2019 r.

Będzie to pierwszy z serii wydarzeń lustrzanych w ramach projektu SIA4Y - Wzmocnienie praw społeczeństwa obywatelskiego poprzez dostęp młodzieży europejskiej do informacji.

Warsztaty pt. "Prawo dostępu do informacji publicznej z perspektywy młodzieży" będzie dobrą okazja do wymiany i dyskusji na temat najlepszych praktyk, jakie zdobyliśmy dzięki projektom takim jak CaSYPoT i YCGN. Liczymy jednak również na udział Transparency International Litwa, która zorganizuje sesję na temat budżetowania partycypacyjnego.

Nie przegap tej okazji!

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem, prosimy o kontakt z Valentina Scandola pod adresem valentina.scandola@euroregionbaltic.eu

Projekt SIA4Y - Wzmocnienie praw społeczeństwa obywatelskiego poprzez dostęp młodzieży europejskiej do informacji to projekt "Europa dla obywateli" prowadzony przez Polskie Towarzystwo Gospodarcze w Gdańsku (PL).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym projekcie i kolejnych działaniach, a także jeśli chcesz zostawić swoje uwagi, możesz odwiedzić stronę civicyouth.eu.