Nasze imprezy

P
W
Ś
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Wydarzenie

Baltic Audience Links - seminarium i warsztaty poświęcone działaniom partycypacyjnym w przestrzeni miast

NCK - Ratusz Staromiejski, 18-05-2017 - 19-05-2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium pt. "Baltic Audience Links; Urban Participation", współorganizowanym przez Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku. Podczas dwudniowych debat, prezentacji oraz warsztatów, skupimy się przede wszystkim na popularnym obecnie trendzie "partycypacji społecznej w kulturze".

Baltic Audience Links jest nowym projektem, koordynowanym przez Intercult Stockholm oraz Fundację River // Cities Platform. Jednym z jego celów są badania koncentrujące się na rozwijaniu sieci bałtyckich działań kulturalnych, stosujących podejście partycypacyjne w rozwijaniu przestrzeni miejskich i przyczyniających się do rozwoju społeczności lokalnych. Rezultatem badań prowadzonych przez litewskiego patnera Laimikis.LT ma być otwarta i rozwijająca się baza danych - organizacji kultury na Litwie, Łotwie, w Szwecji i w Polsce. Wyniki badań zostaną zaprezentowane na spotkaniu w Gdańsku przez dr Jekaterinę Lavriniec. Zilustrują je prezentacje przedstawicieli tych organizacji - uczestników badań.

poznaj sylwetki ekspertów: http://www.river-cities.net/

Następnego dnia Roman Sebastyanski poprowadzi blok warsztatowy poświęcony rozwojowi urbanistycznemu terenów postoczniowych w Gdańsku. Warsztaty mają na celu prezentację, omówienie i współtworzenie nowych metod poszerzania publicznego dostępu do procesów podejmowania decyzji administracyjnych, dotyczących rozwoju obszarów miejskich.

Pełen program wydarzenia

Weź udział (rejestracja)

Spotkanie w języku angielskim (bez tłumaczenia)