11 12.2020

Pomorska Nagroda Artystyczna

Online

Pomorska Nagroda Artystyczna 2020 wyróżni najbardziej znaczące wydarzenia w pomorskiej kulturze w 2019 roku. Liczy się zarówno działalność artystyczna, jak i mecenat. Wśród nominowanych są zarówno debiutanci, młodzi artyści, jak i twórcy sztuki z dużym dorobkiem. Wyróżnionych poznamy on-line, 11 grudnia 2020 roku o godz. 19.00.

Pandemia pokrzyżowała plany organizacji gali wręczenia Pomorskiej Nagrody Artystycznej, jednakże procedura wyboru nominacji, a następnie laureatów przebiegła zgodnie z planem. W XXI edycji PNA najwięcej nominacji otrzymali przedstawiciele teatru i filmu, sztuk wizualnych, a także muzycy. Galę wręczenia Pomorskiej Nagrody Artystycznej uświetni koncert, a wszystko zostanie zarejestrowane i zamieszczone na YouTube PFB.

Zobaczcie nominacje na pomorskie.eu!

 


Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz przekazanie listy udogodnień, umożliwiających uzyskanie przez nie dostępności do wydarzenia, na minimum 10 dni przed rozpoczęciem wydarzenia, na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

 

Deklaracja dostępności

https://www.nck.org.pl/pl/deklaracja-dostepnosci