20 08.2020

Warsztaty makramy inspirowanej Bałtykiem

NCK - Ratusz Staromiejski, ogródek

Drewno, słony zapach morza, ciepłe promienie słońca. Lato trwa, nie pozwólmy mu odejść zbyt szybko. Zatrzymajmy je w makramach inspirowanych Bałtykiem.

- Bilety wyprzedane - 

Makrama to znana już w starożytności sztuka wiązania sznurka. Zainspirowani pięknem Morza Bałtyckiego będziemy tworzyć makramy na drewnie zakonserwowanym przez morze. Wystarczą chęci i kreatywność! Podstaw nauczycie się podczas 3-godzinnych warsztatów pod okiem Mamakrama- warsztaty makramy. A wszystko to w pięknym wnętrzu Sali Mieszczańskiej w Ratuszu Staromiejskim.

Ewa Rutynowska organizuje warsztaty makramy w Trójmieście jako Mamakrama- warsztaty makramy. Zachęca do twórczej pracy poprzez odkrycie nowej techniki, która nie ogranicza, bo pleść można wszystkim i wszędzie. Jej prace związane są z fascynacją morzem, a wyprawy po driftwood traktuje jak ekscytujący etap tworzenia. Wolny człowiek lasu- przekazuje zamiłowanie do natury prowadząc zajęcia dla dzieci w leśno- wolnościowym przedszkolu.

--------------
Potrzebne materiały zostaną zapewnione. Makramy stworzone podczas warsztatów są własnością uczestników.

Warsztaty odbywają się z zachowaniem wszelkich obowiązujących zasad higieny i bezpieczeństwa. Każdemu uczestnikowi zapewnione zostaną środki higieny osobistej - maseczka i płyn dezynfekujący.

Uczestnicy zobowiązani są do zaakceptowania regulaminu warsztatów.
https://www.nck.org.pl/sites/default/files/media/documents/2020/regulamin-warsztatow_0.pdf

Bilety do nabycia wyłącznie na www.interticket.pl
Normalny: 30 zł
Ulgowy: 25 zł
Zniżka przysługuje uczniom i studentom do 24 r.ż., rencistom i emerytom oraz posiadaczom Karty Euro 26 i Karty do Kultury.

 

START: 17.00