Makrama w stylu nordic
24.05.2021 - 24.05.2021

Nordic Talking Festival: Warsztat makramy. Zrób sobie ozdobę w stylu nordic!

Czwarta edycja Nordic Talking Festival poświęcona jest zdrowiu psychicznemu. Czego możemy nauczyć się od naszych północnych sąsiadów? Jak radzić sobie z nadmierną ekspozycją na stres i jak walczyć z jego skutkami?

O WARSZTATACH:

Kto jest chętny nauczyć się fajnych splotów od podstaw oraz zrobić swoją własną makramę w stylu nordic? To zajęcie wciąga i odpręża! A do tego można zrobić coś ładnego i pasującego do skandynawskich wnętrz! Zapraszamy na kreatywne warsztaty z wyplatania dekoracji ze sznurków metodą makramy.Prowadzące o sobie:

The SznurkaJesteśmy dwiema koleżankami, bardzo lubimy zrobić coś fajnego ze sznurka. Poznałyśmy technikę makramy dwa lata temu i od tej pory nie rozstajemy się ze sznurkiem. Ciągle się uczymy. Inspirują nas natura oraz ludzie. A teraz przyszedł czas podzielić się naszą pasją z Wami. Na 2-godzinnych warsztatach nauczymy Was wykonywać kilka podstawowych splotów, które połączymy w oryginalną makramę w stylu nordic.Potrzebne materiały zostaną zapewnione.Obowiązuje regulamin imprez Nadbałtyckiego Centrum Kultury. 

 

Zapraszają:

Nadbałtyckie Centrum Kultury, Trolltunga - kursy języka norweskiego, Język szwedzki Dalarna, Fundacja Art of Freedom

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności