Gdańska Orkiestra Wiolonczelowa
29.05.2023

Gdańska Orkiestra Wiolonczelowa

Termin: 29 V 2023, godz. 19.00;

Wstęp: bilety w cenie 15 zł normalny, 10 zł ulgowy do kupienia przed koncertem po wcześniejszej rezerwacji mailowej pod adresem: bilety@wiolonczela.art 

Czas trwania: ok. 60 min + przerwa.

Miejsce: Ratusz Staromiejski, ul. Korzenna 33/35       

Wyjątkowy koncert wiolonczelowy

Wiolonczela. Przez wielu uważana za instrument najbardziej zbliżony do głosu ludzkiego, z pewnością należy do najbardziej wszechstronnych, o czym będą Państwo mogli się przekonać podczas koncertu Gdańskiej Orkiestry Wiolonczelowej.

Zaprezentujemy różnorodny i przystępny program: nie zabraknie lirycznych melodii autorstwa Poppera i Brucha. Nieczęsto wykonywane, a pełne wyjątkowego charakteru Bachianas Brasilieras przeniosą nas do słonecznej Brazylii. Wiolonczelowa wersja słynnego Libertango Piazzoli z pewnością porwie publiczność rytmami tanga. A to wszystko w wykonaniu zespołów złożonych z samych wiolonczelistów - studentów, absolwentów oraz pedagogów Akademii Muzycznej w Gdańsku. Na scenie zagoszczą wybitni muzycy: Marcin Zdunik, Błażej Goliński czy Maciej Kułakowski.

Gwarantujemy miłą atmosferę, drobny poczęstunek i niezapomniane wrażenia.

Gdańska Orkiestra Wiolonczelowa

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności

Wydarzenie odbędzie się z udziałem fotografa i/lub ekipy filmowej, którzy zrealizują reportaż w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku do ww celów.