Własny Port – koncert gordonowski
25.02.2024

Własny Port – koncert gordonowski

Termin wydarzenia: 25 lutego, godz. 10.30 i 12.00

Wstęp: bilety na łajbę kupujemy jak zawsze na eventon.click, cena 20 zł
Bilety TU 10.30
Bilety TU 12.00

Dla kogo: dzieci i opiekunowie

Udogodnienia: pętla indukcyjna

Miejsce wydarzenia: NCK - Ratusz Staromiejski, ul. Korzenna 33/35

Jak szanty to tylko z “Własnym Portem”. A mówią o sobie w przepięknych słowach: „Własny Port” to magia, którą udało mam się ujarzmić dzięki wieloletniej przyjaźni. Założyliśmy nasz zespół we trzech. Piotr Gąsiewski – gitarzysta, kompozytor i dusza wszelkich spotkań międzyludzkich. Rafał Ordak – autor piosenek, wokalista i konferansjer amator. Marcin Kijak – basista i lekko zaspane, ale zawsze – „zwierze” sceniczne. Po latach dołączył do nas Maciej Drapiński – akordeonista, człowiek o wielkim poczuciu humoru, taki nasz „plasterek” na troski. Razem z Nimi wypłyniemy w wielki rejs, podczas którego będziemy pląsać, śmiać się, przeciągać liny, ładować statki i nie tylko.
Oczywiście zachowamy gordonowski sznyt i wykorzystamy w naszej podróży skalę dorycką i wszelkie metra muzyczne odpowiedzialne za utrzymywanie się na pokładzie.


Ekipą od efektów specjalnych będą niezawodni majtkowie: Jola i Miłosz Gawryłkiewiczowie
Bawimy się i pracujemy w Nadbałtyckim Centrum Kultury, Korzenna 33/35 w Gdańsku.

Współorganizatorami wydarzenia są: Nadbałtyckie Centrum Kultury, Fundacja Kreatywnej Edukacji, Polskie Towarzystwo E.E. Gordona oraz Polski Instytut Pedagogiki E.E. Gordona.
 

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności

Wydarzenie odbędzie się z udziałem fotografa i/lub ekipy filmowej, którzy zrealizują reportaż w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku do ww celów.