ANETA MAJAK – wieloletnia dyrektorka instytucji kultury, animatorka kultury, innowacyjna menedżerka, liderka. Zasiada w zarządzie Stowarzyszenia Dyrektorek i Dyrektorów Samorządowych Instytucji Kultury. Stypendystka MKIDN 2024. Z wykształcenia animatorka kultury, graficzka i pedagożka. Ukończyła studia Master of Business Administration na kierunku Przywództwo i Coaching oraz Program Szkoła Liderów Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności. Posiada Coaching Skills Certyfikate AoEC of London. Nagrodzona za projekty kulturalne drugim tytułem Innowacyjnego Menedżera kultury 2021 przez Marszałka Województwa Mazowieckiego i Mazowiecki Instytut Kultury. Stworzyła „Kulturalne pytania" – coraz bardziej popularną grę do wzmacniania zespołów domów kultury. Ma na swoim koncie liczne projekty lokalne i ponadlokalne oparte na dziedzictwie. Koordynatorka cyfrowych projektów. Partnerka w projekcie "Chopin Forever" dla Google Arts & Culture" – gdzie jako jedyna samorządowa instytucja kultury zaprezentowała światu lokalne dziedzictwo. Jest zakochaną w swoim mieście dyrektorką Milanowskiego Centrum Kultury (od 10 lat) i Miejskiej Biblioteki Publicznej. 

 

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności

Wydarzenie odbędzie się z udziałem fotografa i/lub ekipy filmowej, którzy zrealizują reportaż w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku do ww celów.