Stowarzyszenie FISHERMAN ANGLES zrzesza miłośników muzyki alternatywnej, jazzowej i rozrywkowej. Jego siedzibą są nadmorskie Kąty Rybackie, gdzie od 2021 roku w kameralnej atmosferze lokalu Janosikówka kolektyw tworzy wyjątkowe wydarzenia przyciągające słuchaczy z całego kraju. W profesjonalnych koncertach organizowanych przez Fisherman Angles biorą udział znani i cenieni polscy muzycy.

 

JAKUB PIOTR JANOSZEK – pianista jazzowy ożywiający trójmiejską scenę muzyczną. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku z dyplomem z fortepianu jazzowego na Wydziale Instrumentalnym oraz z muzyki estradowej i jazzu. Jako dr Pianoszek publikuje komponowaną przez siebie muzykę fortepianową. Aktywnie angażuje się w projekty sopockiego Teatru Boto. Jako prezes Stowarzyszenia Fisherman Angles jest inicjatorem wydarzeń kulturalnych w Kątach Rybackich.

ANNA „WIOSNA” ROGOWSKA – artystka współtworząca trójmiejską scenę klubową. Autorka tekstów, wokalistka, animatorka kultury. Wspiera swoim głosem wiele inicjatyw kulturalnych ogólnokrajowych i międzynarodowych. Występowała na scenie jazzowej, elektronicznej i funkowej. Współtworzyła płyty takich artystów jak Eldo, Gooral, DjWojak. Współpracuje z Teatrem Boto w Sopocie. Jest wiceprezeską Stowarzyszenia Fisherman Angles i współtwórczynią podcastów Fisherman Angles.

fotografia

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności