grafika z wizerunkiem Magdaleny Steczkowskiej
11.11.2022

Koncert charytatywny Magdy Steczkowskiej

Termin: 11 XI 2022, godz. 19.00

Miejsce: NCK - Ratusz Staromiejski

Wstęp: bezpłatny

Udogodnienia:

  • wolontariusze:
  • pętla indukcyjna

 

Charytatywny, kameralny koncert Magdy Steczkowskiej, która zagra dla fundacji Mary's Meals z okazji 20-lecia działalności. 

Magda Steczkowska, wokalistka i autorka tekstów została w tym roku oficjalną ambasadorką fundacji. Zagra repertuar z płyty SeriaLove.

 

Kampania Mary's Meals narodziła się 20 lat temu w Malawi, kiedy to Magnus MacFarlane-Barrow odwiedził ten kraj podczas klęski głodu. Dwie dekady później, program dożywiania szkół Mary's Meals jest największym programem dostarczający posiłki dla ponad miliona dzieci. Po 20 latach nasze programy są obecne w szkołach w najtrudniejszych regionach świata, w których to ubóstwo i głód uniemożliwiają dzieciom uczęszczanie do szkoły.

Mary's Meals to 20 lat codziennego dokarmiania dzieci w szkołach z najbiedniejszych zakątków świata

Po koncercie będzie można porozmawiać z gwiazdą i wolontariuszami fundacji. Dostępne będzie również stoisko fundacji z informacjami i materiałami promującymi ideę, gdzie będzie można dobrowolnie wesprzeć fundację.

 

 

 

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności