23/02/2012

"Młoda Metropolia" - konkurs

Zapraszamy do udziału w konkursie Młoda Metropolia.

Festiwal Metropolia Jest Okey jest od lat doskonałą okazją dla trójmiejskich muzyków na zaprezentowanie się lokalnej publiczności. Ze względu na ogromne zainteresowanie występami na Festiwalu, Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku organizuje konkurs, w którym nagrodą jest występ na VI edycji Festiwalu Metropolia Jest Okey.

Zainteresowane grupy oraz solistów zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń. Nie stawiamy żadnych ograniczeń stylistycznych – do konkursu mogą przystąpić artyści, reprezentujący każdy rodzaj muzyki. Konkursowe występy oceniać będzie profesjonalne jury złożone z przedstawicieli organizatorów, dziennikarzy oraz uznanych muzyków. Swoich faworytów za pomocą smsów wybierze także publiczność (nagrodą będzie również występ na Festiwalu).

Partnerem i współorganizatorem konkursu jest klub Parlament.

Pierwsza odsłona konkursu odbędzie się już 30 kwietnia 2012 w klubie Parlament.
Zgłoszenia nalezy nadsyłać w nieprzekraczalnym terminie do 30 marca 2012.

Zgłoszenia zawierające trzy utwory wraz z riderem technicznym oraz danymi kontaktowymi należy przesyłać drogą e-mailową na adres: raslipiman@wp.pl  lub dostarczyć pocztą / osobiście na adres: Nadbałtyckie Centrum Kultury, ul. Korzenna 33/35, 80 – 851 Gdańsk (z dopiskiem „Młoda Metropolia”).

Regulamin konkursu do pobrania tutaj (pdf)