Klara Kopcińska jest animatorką kultury, kuratorką, reżyserką filmów dokumentalnych, artystką wizualną działającą w różnych mediach. Od 2001 do 2016 pełniła funkcję prezeski Stowarzyszenia Edukacji i Postępu STEP, była autorką licznych interwencji i akcji artystycznych w przestrzeni miejskiej i aktywną animatorką Wisły, zarówno w Warszawie, jak i w całym biegu rzeki. W latach 2006-2015 koordynowała wieloletnie projekty transFORM, Sesilus, Park rzeźby nad Wisłą angażujące setki artystów i wiele tysięcy odbiorców. Od 2021 roku jest prezeską Fundacji Ogród i Warsztat w mieście-ogrodzie Podkowie Leśnej, prowadzi plenerową galerię Mimochodem, realizuje liczne projekty i warsztaty związane z lokalną tematyką i tożsamością.
 

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności

Wydarzenie odbędzie się z udziałem fotografa i/lub ekipy filmowej, którzy zrealizują reportaż w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku do ww celów.