Prezeska Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę", socjolożka, autorka i tutorka projektów społecznych  z dwudziestoletnim doświadczeniem w inkubowaniu innowacji społecznych. Od 2003 wsparła rozwój  ponad 100 projektów społeczno-kulturalnych w całej Polsce, w tym wielu z obszaru współpracy międzypokoleniowej. Autorka projektów społecznych i publikacji poświęconych animacji kultury i działaniom społecznym.  Prowadzi zajęcia na kierunku "Sztuki społeczne" w Instytucie Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. 

 

Opis stolika:

SOLIDARNOŚĆ MIĘDZYPOKOLENIOWA:

Żyjemy w coraz bardziej zmiennym i skomplikowanym świecie, w którym nasze społeczności mierzą się z wieloma wyzwaniami. Lepszą codzienność i przyszłość możemy budować nie poprzez podziały ale rozmowę i współpracę różnych pokoleń, wymianę i dzielenie się.  Co przychodzi Wam do głowy kiedy myślicie o pokoleniach?Gdzie widzicie napięcia a gdzie szanse na współpracę? W ramach stolika zbierzemy refleksje i poznamy przykłady udanych działań budujących wartość dla różnych pokoleń. 

 

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności