22/09/2014

5. i 6. Konkurs Młoda Metropolia

Festiwal Metropolia Jest Okey jest od lat doskonałą okazją dla trójmiejskich muzyków na zaprezentowanie się lokalnej publiczności. Ze względu na ogromne zainteresowanie występami na Festiwalu, Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku kolejny raz organizuje konkurs, w którym nagrodą jest występ na VIII edycji Festiwalu Metropolia Jest Okey.

Zainteresowane grupy oraz solistów zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń. Nie stawiamy żadnych ograniczeń stylistycznych – do konkursu mogą przystąpić artyści, reprezentujący każdy rodzaj muzyki. Konkursowe występy oceniać będzie profesjonalne jury złożone z przedstawicieli organizatorów, dziennikarzy oraz uznanych muzyków.

Nowością jest wspólny nabór na 5 i 6 edycję konkursu. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy w sumie 16 wykonawców – ośmiu z nich wystąpi 16 października w Klubie Sfinks 700, a druga ósemka 9 listopada w Klubie Parlament.

Zgłoszenia można przesyłać drogą mailową na adres: tomasz.lipski@nck.org.pl  lub przesyłką pocztowa na adres: Nadbałtyckie Centrum Kultury, ul. Korzenna 33/35, 80 – 851 Gdańsk (z dopiskiem na kopercie Młoda Metropolia) do 3 października 2014 r.

Regulamin