Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”

Żyjemy w coraz bardziej zmiennym i skomplikowanym świecie, w którym nasze społeczności mierzą się z wieloma wyzwaniami. Lepszą codzienność i przyszłość możemy budować nie poprzez podziały ale rozmowę i współpracę różnych pokoleń, wymianę i dzielenie się.  Co przychodzi Wam do głowy kiedy myślicie o pokoleniach? Gdzie widzicie napięcia a gdzie szanse na współpracę? W ramach stolika zbierzemy refleksje i poznamy przykłady udanych działań budujących wartość dla różnych pokoleń.

 

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności

Wydarzenie odbędzie się z udziałem fotografa i/lub ekipy filmowej, którzy zrealizują reportaż w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku do ww celów.