Warsztaty Elf

Facebook

Sesje warsztatów sztuki human beatbox połączonych z krótkim pokazem otwierającym sesję. Całość trwa ok.1.5h i mamy możliwość ja zarówno wydłużyć jak i skrócić. W trakcie lekcji uczestnicy zachęcani do uczestnictwa krótkim pokazem uczą się podstawowych technik wydobywania dźwięków imitujących perkusje przy użyciu aparatu mowy po czym tworzą z niej rytmy pod przewodnictwem Jana Elfa, trzykrotnego mistrza polski w beatboxie. Uczniowie integrują się, poprawiają dykcje, rytmikę, emisję głosu. W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy chętni zdolni do wydobycia dźwięku przy użyciu ich aparatu mowy niezależnie od ich wieku i pochodzenia.

Jan Elf Czerwiński to wokalista/beatboxer z Gdańska, trzykrotny mistrz polski Polish Beatbox Battle kat. loop station. Od 2017 roku tworzy i wykonuje autorską muzykę na urządzeniu zapętlającym, przepuszczając swój głos przez procesory efektowe, choć umiejętności beatboxowe i wokalne nabywał już wcześniej zaczynając w 2006 roku. W trakcie swojej kariery udało mu się uzyskać wyróżnienie w programie Szansa na Sukces, reprezentować Polskę na światowych mistrzostwach loopowania Looping Masters w Berlinie, skomponować muzykę do licznych spektakli (m.in. "Czerwony kapturek w gotik stajlu" kolektywu Mololo, ktory trafił do finału konkursu Best OFF) oraz zetknąć z wieloma wspaniałymi artystami (Dj Premier, Jacob Collier, Reinhardt Buhr, Fala Zmiany (Edzio), Immortal Onion, Chór Music Everywhere) występując w kraju i za granicą. Jako nauczyciel beatboxu Jan miał okazje dzielić się swoja pasja na takich obozach jak Firebeat Camp, Baltic Sea Youth Camp, Master of beatbox camp oraz na licznych zajęciach grupowych i indywidualnych na terenie całego kraju.

Zapisy

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności

Wydarzenie odbędzie się z udziałem fotografa i/lub ekipy filmowej, którzy zrealizują reportaż w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku do ww celów.