12 11.2012

"Nocne damy i kowboje" - odc. II

Ratusz Staromiejski

Nocne damy i kowboje - drugi odcinek nowego serialu W Gorącej Wodzie Kompanów

Zapraszamy na drugi odcinek kryminału w konwencji WESTERNU. Na małe miasteczko na dzikim zachodzie Dogbone ciągle czai się jakieś Zło - a to bandyci, Indianie, korupcja w kolei czy duchy zdechłych koni. O porządek walczą szeryf i dzielne, oddane prawości kobiety z domu uciech.

NOCNE DAMY I KWOBOJE. Co miesiąc nowy odcinek, co miesiąc nowe Zło, a na jego kształt ma wyobraźnia i pomysłowość widzów!

START: godz. 19.00.
WSTĘP: bilety 10/ 20 zł do kupienia na godzinę przed występem.

W 1-wszym odcinku... publiczność zadecydowała, że złem czyhającym na Dogbone są przybywający do miasta cygani, pragnący otowrzyć konkurencyjny dom uciech. Co takiego się wydarzyło?

W miasteczku Dogbone burmistrzem jest leniwy acz bezwzględny burmistrz Short George (Szymon Jachimek). Ale tak naprawdę sprawami miasta przejmują się szeryf James (Jakub Śliwiński) i burdel mama, aspirująca do bycia stróżem prawa, Alameda (Małgorzata Różalska). Szeryf i jego asystent Salvador (Paweł Kukla) naradzają się, jak poradzić sobie z obozem cygańskim rozbitym pod Dogbone. Królowa Cyganów (Małgorzata Tremiszewska) ma plan – chce otworzyć konkurencyjny dom uciech. Pomagają jej groźny Roberto (Kacper Ruciński) i udający kurtyzanę Rodrigo (Wojciech Tremiszewski). Szeryf i jego asystent aresztują szpiegującego w mieście Rodrigo. Ale po tym, jak burmistrz oddaje szeryfowi swój urząd na jeden dzień, stróż prawa wpada w amok biurokracji. Dziwki z Dogbone biorą więc sprawy w swoje ręce – jadą za swą Alamedą do obozu Cyganów. Prawa ręka burdel mamy, Mary (Ewa Czernowicz), młoda Jacqueline (Magdalena Walaszczyk) i twarda Miss Kitty (Karolina Wróbel) odwiedzają Roberto. Za pomocą noża, gwałtu i innych form negocjacji dowiadują się, że konkurencyjny burdel to tylko przykrywka. Tak naprawdę Cyganie chcą przejąć transport bydła oraz otworzyć w okolicy kasyno. Podczas próby odbicia Rodrigo z więzienia, nocne damy wraz z szeryfem zabijają Cyganów. Masakrę przeżywa tylko jeden Cygan. Podczas gdy barman Roy (Łukasz Ławniczak) zszywa mu rany, próbuje on przekonać burmistrza, że możliwa jest koegzystencja kowbojów i Cyganów. Burmistrz załatwia sprawę po swojemu – dusi ostatniego przyjezdnego. Mieszkańcy Dogbone świętują zwycięstwo w salonie Nocne Damy. A na Dzikim Zachodzie, podczas takich imprez, o przyjacielską bójkę w barze wcale nie tak trudno…