27 05.2020

Vilnius Urban Lab online

Zoom

Dyskusje, panele, spotkania z praktykami w zakresie planowania przestrzeni publicznej metodą „cultural planning”. Projekt Urb Cultural Planning otwiera swoje spotkanie online w formacie „Urban Lab”  także dla uczestników z Polski. Wystarczy się zarejestrować!

 

Urb Cultural Planning to projekt, którego zadaniem jest ożywienie kulturalne zapomnianych części miast europejskich. Nadbałtyckie Centrum Kultury jest jednym z partnerów tego przedsięwzięcia – pracujemy m.in. nad gamifikacją w gdańskiej dzielnicy Stare Przedmieście.

Projekt składa się z kilku etapów. Ważnym składnikiem wspólnych działań jest ciągła wymiana informacji, w tym cykliczne międzynarodowe seminaria i warsztaty. Do tej pory, aby w nich uczestniczyć, trzeba było wyruszyć w podróż . Tym razem dzięki formule online udział w spotkaniu mogą wziąć wszyscy zainteresowani – i to nie ruszając się z domu. Wystarczy, że do 22 maja zarejestrują się pod tym linkiem. Również tam znajduje się szczegółowy program wydarzenia. Spotkania w języku angielskim.

Zapraszamy do udziału! Widzimy się 27 maja „w Wilnie”!