Mózg podnosi cięzary grafika warsztatów o myśeniu wizualnym
06 03.2021

Warsztaty kreatywnego planowania - Jadźka Rysuje

Planery, terminarze, notesy i bullet journale. Co zrobić, aby w pełni wykorzystać ich potencjał i nie pogubić się w gąszczu internetowych podpowiedzi? Mamy na to sposób! Inspirując się najbardziej zorganizowanymi kulturami regionu bałtyckiego, pokażemy sposoby na ułatwienie planowania codziennych wyzwań. Podpowiemy jak skuteczniej organizować czas, a także nauczyć się właściwie ustalać priorytety, wykorzystując tylko jeden zeszyt do wielu zadań.

Warsztaty poprowadzi Natalia Mikołajek, znana jako Jadźka Rysuje, która od lat udowadnia, że proste i schematyczne rysunki można wykorzystać zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Stawia na rozwój i samodoskonalenie. Brała udział w warsztatach "Ad Hoc Vizualizing” prowadzone przez Malte von Tiesenhausen w zakresie facylitacji graficznej, Scotta McClouda w zakresie budowania i opowiadania historii, "Graphic Facilitation" prowadzonych przez Alfredo Carlo i Marcello Petruzziego oraz z Graphic Recording’u pod okiem Martina Haussmanna – twórcy bikablo®. Specjalizuje się w zapisie graficznym, facylitacji graficznej, myśleniu wizualnym i notatkach wizualnym. Wystąpiła na TEDxKatowice z tematem „Graphic Recording – jako narzędzie do efektywnej pracy z zespołem” (https://www.youtube.com/watch?v=6S5NObfvPFc&list=PLl9FvMPZ2iLJe2RPJuzgjCO7a7E-lBGx0).Umiejętności trenerskie zdobyła podczas Szkoły trenera ODiTK w 2011 roku, a od 2017 roku należy do European Forum of Visual Practitioners (EFVP). Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, gdzie przeprowadzała badania związane z Myśleniem Wizualnym.

Czas trwania warsztatów: 10.00-13.00

Bilety w cenie 20 zł do nabycia wyłącznie na platformie InterTicket - link: https://nck.interticket.pl/

Potrzebne materiały zostaną zapewnione i wysłane do uczestników. Dane adresowe należy uzupełnić podczas dokonywania zakupu biletu.
Przed zakupem biletów prosimy o zapoznanie się i akceptację informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Warsztaty odbędą się online za pośrednictwem platformy zoom. Link do wydarzenia zostanie wysłany do uczestników 5 marca 2021.
Warsztaty skierowane są do młodzieży i dorosłych.

Wydarzenie w ramach projektu Kolory Bałtyku