27 06.2021

CCVIII Krakowski Salon Poezji w Gdańsku - wiersze URSZULI KOZIOŁ

URSZULA KOZIOŁ – najprawdopodobniej najstarsza żyjąca i tworząca w Polsce poetka, pisarka, autorka felietonów i utworów dramatycznych dla dzieci i dorosłych. 20 czerwca pani Urszula skończy 90 lat. 

Na naszym salonowym spotkaniu zaprezentujemy wiersze z uhonorowanego Nagrodą poetycką im. Kazimierza Hoffmana „KOS”, tomiku „Znikopis” (wyd. 2019)

Do współpracy została zaproszona pani Irena Jun - polska aktorka teatralna i filmowa, reżyser, oraz znany polski raper, poeta i producent muzyczny Jarosław Jaruszewski Bisz, a o wygłoszenie laudacji został poproszony dr Michał Rusinek.

 

START: godz. 11.00

WSTĘP: wolny

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz przekazanie listy udogodnień, umożliwiających uzyskanie przez nie dostępności do wydarzenia, na minimum 10 dni przed rozpoczęciem wydarzenia, na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

 

Deklaracja dostępności