Świece sojowe
26.05.2021 - 26.05.2021

Nordic Talking Festival: Warsztat z tworzenia zapachowych świec sojowych

Czwarta edycja Nordic Talking Festival poświęcona jest zdrowiu psychicznemu. Czego możemy nauczyć się od naszych północnych sąsiadów? Jak radzić sobie z nadmierną ekspozycją na stres i jak walczyć z jego skutkami?

O WARSZTATACH:

Duńska idea hygge kojarzy nam się z przytulnością, miłą atmosferą, a do tego nie może zabraknąć blasku świec. Dlatego podczas warsztatu wykonamy naturalne sojowe świece, które będą miały kojący, aromaterapeutyczny walor. Każdy uczestnik stworzy dla siebie świecę w ładnym słoiczku 180 ml. W trakcie omówimy temat prawidłowego tworzenia świec, aromaterapii oraz komponowania własnych bukietów zapachowych. W świecach zatopimy kawałki bursztynu bałtyckiego.

O prowadzącej:

Izabela Ryska w 2015 roku ukończyła na Politechnice Gdańskiej na Wydziale Chemicznym kierunek biotechnologia leków. Od tamtej pory prowadzi warsztaty z tworzenia świec sojowych oraz naturalnych kosmetyków. W 2017 roku z projektem ,,świece do masażu i aromaterapii" wygrała Konkurs Gdyński Biznesplan.

.
Obowiązuje regulamin imprez Nadbałtyckiego Centrum Kultury.

 

 

Zapraszają:

Nadbałtyckie Centrum Kultury, Trolltunga - kursy języka norweskiego, Język szwedzki Dalarna, Fundacja Art of Freedom

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności