zdjęcie sznurkowej torby wypełnionej jabłkami.
23.01.2022 - 23.01.2022

Makramowe torby - warsztaty wyplatania z The sznurka

Miejsce wydarzenia: NCK - Ratusz Staromiejski

Start: 11.00. Czas trwania: ok. 2h

Wstęp: bilety 20/ 30 zł do nabycia na www.interTicket.pl

- młodzież i dorośli 20 zł
- dziecko z opiekunem 30 zł

 

Mamy dla Was propozycję na długie, zimowe wieczory. Usiądziemy przy ciepłej herbacie w przyjemnych wnętrzach Ratusza Staromiejskiego, 23 stycznia w godzinach 11:00- 13:00 i popleciemy :-) muszelkowo, bursztynowo ale przede wszystkim miło!

„Bałtycka torba” - na warsztatach nauczycie się wyplatać torbę techniką makrama. Ten modny dodatek ozdobimy w klimacie Bałtyku.
 
Uwaga! 
“Приглашаем всех желающих на мастер класс по макраме, который будет проводится также на русском языке. Билеты в ссылке под описанием.»
 
Jeżeli komunikujesz się w języku angielskim lub rosyjskim i obawiasz się uczestniczyć w warsztatach - nie wahaj się przychodź śmiało! Mówimy w twoim języku!  
 
Warsztaty są dla wszystkich chętnych: przyjdź z koleżanką, z mamą, z bratem czy z dziadkiem, będziemy dobrze się bawić. Warsztaty przeprowadzą dla Was dziewczyny The sznurka - Julia i Weronika. 
 
Każda uczestniczka/ uczestnik oprócz niezbędnych materiałów i nauki w trakcie warsztatów otrzyma wydrukowane instrukcje do dalszej samodzielnej nauki.
 
 
Wydarzenie w ramach projektu Kolory Bałtyku

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności