Brave Kids
18.07.2022 - 29.07.2022

Brave Kids. Artystyczna Olimpiada Dzieci 2022 w Gdańsku – półkolonia

Zapraszamy dzieci w wieku 9-15 lat do udziału w projekcie Brave Kids – Artystycznej Olimpiadzie Dzieci 2022, który odbędzie się w formie półkolonii i będzie miał miejsce w dniach 18-29 lipca w ZSO nr 8 w Gdańsku.

Zajęcia warsztatowe poprowadzą doświadczeni instruktorzy Brave Kids bazując na modelu pracy „dzieci uczą dzieci”. Opierają się one na odkrywaniu potencjału i talentów poszczególnych uczestników, którzy następnie dzielą się swoimi umiejętnościami z innymi. Warsztaty zawierają ćwiczenia wspierające ekspresję i swobodę twórczego działania poszczególnych uczestników poprzez elementy artystyczne: ruchowe, taneczne, plastyczne i muzyczne, a także gry i zabawy zespołowe. Ideą warsztatów jest wzmacnianie poczucia pewności siebie dzieci, rozwinięcie umiejętności współpracy i twórczego działania w grupie, komunikacji i empatii.

Tak jak w poprzednich edycjach, dwutygodniową pracę zwieńczy występ artystyczny, który odbędzie się 29 lipca w Ratuszu Starego Miasta w Gdańsku.

Udział w półkoloniach jest bezpłatny.

Organizatorzy zapewniają:
- obiad i podwieczorek (drugie śniadanie zabieramy ze sobą),
- opieka i zajęcia od poniedziałku do piątku od 9 do 17,
- ubezpieczenie dzieci,
- dwa całodzienne wyjazdy jednodniowe na Kociewie i Kaszuby w celu wymiany z lokalnymi dziećmi i młodzieżą.

Obecnie prosimy o wpisywanie się już na listę rezerwową:
https://forms.gle/wTkKNeQZUt7zGPfo9

Organizatorem jest Stowarzyszenie Educational Challenge.

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności