10.10.2022

Akademia Mistrzów 2.0 Warsztat stolarski

Termin: 10 X 2022, godz. 10:00;
Bilety: warsztaty zamknięte;
Prowadzący: Adam Chmura – terapeuta zajęciowy z Fundacji Sprawni Inaczej;
Miejsce: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 z Gdyni;
Udogodnienia: tłumacz PJM;

Kim jest złota rączka? To człowiek o talencie technicznym. To także osoba, która za pomocą prostych narzędzi potrafi naprawić każdą drobną usterkę.  Dobrze mieć ją blisko – gdy kran przecieka lub zawias w szafie wymaga wymiany. Jeszcze lepiej samemu kształtować w sobie zdolności techniczne! Wtedy nawet niewielki remont, a nawet budowanie prostych konstrukcji nie będzie dla nas wyzwaniem. Dokonanie drobnej naprawy, produkcja skrzynki na kwiaty, skręcenie mebla mogą przynieść mnóstwo satysfakcji. Przekonamy się o tym razem z uczniami Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 z Gdyni. Na jeden dzień zamienimy się w majsterkowiczów i samodzielnie skręcimy drewnianą szkatułkę na skarby.

Partnerzy projektu: Stowarzyszenie Okno na Świat, Fundacja Siódmy Zmysł, Ośrodek Szkolno-wychowawczy nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Wejherowie, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 z Gdyni.

logotypy partnerów

 Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

logotypy ministerstwo