13.06.2023

„Improwizacja z samym sobą. Jak być solo na scenie?” - warsztaty z Henriette Eilertsen

Termin: 13 VI 2023, godz. 16.00

Wstęp: wolny

Miejsce wydarzenia: NCK - Ratusz Staromiejski

Udogodnienia: pętla indukcyjna

 

 

Pomimo tego, iż większość czasu poświęcamy na ćwiczenie w samotności, to na scenie zazwyczaj nie jesteśmy sami. Tylko nieliczni decydują się na bycie solo na scenie. O tym oraz wielu innych kwestiach opowie nam, pochodząca z Norwegii, wybitna flecistka i improwizatorka - Henriette Eilertsen. 

We wtorek, 13 czerwca, przy współpracy z Footprints Europe oraz Nadbałtyckim Centrum Kultury organizujemy warsztaty, w ramach których nasza gościni zaprezentuje swój solowy materiał z płyty „Poems for flute”, opowie nam o swojej artystycznej drodze oraz przeprowadzi warsztat z improwizacji. 

Możliwość obcowania z artystami wywodzącymi się z międzynarodowych środowisk twórczych to niezwykle otwierające i inspirujące doświadczenie. Chodźcie posłuchać, jak to jest improwizować z samym sobą. 

Zapraszamy instrumentalistów i wokalistów, bez względu na wiek, specjalność oraz doświadczenie. Do zobaczenia!

 

Organizator: Alpaka Records & Footprints Europe

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności

Wydarzenie odbędzie się z udziałem fotografa i/lub ekipy filmowej, którzy zrealizują reportaż w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku do ww celów.