grafika internetowa, kolaż zdjęć, usta, samochó, dłoń, napis "dylemat podcast paragrafowy w przestrzeni miasta"
22.07.2023

Premiera dyleMATu 2023!

Lubicie zwiedzać? Znacie wszystkie zakamarki Gdańska? A może szukacie alternatywnych sposobów na eksplorowanie miasta? Jeżeli na dodatek marzy Wam się przygoda z dreszczykiem, to mamy coś wyjątkowego!

22.07.2023 o godz. 22.07 ruszyliśmy z nową odsłoną dyleMATU!

DyleMAT to rodzaj gry, który poprowadzi Cię po najstarszej części miasta, prezentując historyczne wydarzenia i życie dawnych mieszkańców w klimacie z pogranicza fantasy i thrillera. Bohaterką podcastu jest Nina Pietrzak, młoda dziewczyna, którą pod siedzibą NCK – Ratuszem Staromiejskim – spotykają nietypowe zdarzenia. Kolejne ruchy zależą już od gracza. Podobnie, jak czas rozgrywki. Wasza zabawa potrwać może nawet 1,5 godziny.

Przyjdź pod NCK 22 lipca o godz. 22.07, zeskanuj kod QR na słupie ogłoszeniowym i wejdź do gry!

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności

Wydarzenie odbędzie się z udziałem fotografa i/lub ekipy filmowej, którzy zrealizują reportaż w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku do ww celów.