Koncert Gordonowski Son de Cuba w NCK
10.09.2023

Koncert Gordonowski Son de Cuba

Termin: 10 IX 2023, godz. 12.00
Bilety: 30 zł/osoba. Opłata dotyczy wszystkich, zarówno dziecka i opiekuna. Bilety do kupienia TUTAJ.
Zakup na miejscu tylko kartą płatniczą;
Udogodnienia: pętla indukcyjna
Miejsce: NCK - Ratusz Staromiejski, ul. Korzenna 33/35

Zapraszamy na żywiołowy koncert muzyki prosto z Kuby: Son de Cuba. Koncert wyjątkowy, bo gordonowski: zakłada współtworzenie przedsięwzięcia muzycznego zarówno przez muzyków, jak i publiczność. Liczy się śpiew, ruch, koordynacja ruchowo-głosowo-oddechowo i przede wszystkich improwizacja muzyczna.

Nasi muzycy są muzykami improwizującymi dlatego każdy koncert jest niepowtarzalny.

Podczas spotkania z Rodzinami, w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku pozostaniecie w rękach duetu Milo&Mania, czyli wspaniałych muzyków znanych z radia i telewizji: Miłosza Gawryłkiewicza oraz mieszkańca Trójmiasta, niezastąpionego wirtuoza fortepianu - Piotra Manii. Pojawią się także inne, niezwykłe instrumentarium perkusyjne: m.in. conga, marakasy, bongosy, clavesy, chimesy, cabasa czy guiro, jak również kontrabas.

Zabrzmi piękna muzyka wykonywana niegdyś przez Buena Vista Social Club w aranżacjach i trąbkowych popisach solowych Miłosza Gawryłkiewicza.

Bawmy się całymi rodzinami w takt tradycyjnego, kubańskiego son.

Koncerty promują nową inicjatywę muzyczną Muzopolis Polskiego Instytutu Pedagogiki Edwina E. Gordona

 

Naszym mecenasem jest PPH Agreko, producent najlepszych nawozów m.in. do waszych ogrodów.

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności

Wydarzenie odbędzie się z udziałem fotografa i/lub ekipy filmowej, którzy zrealizują reportaż w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku do ww celów.