Pracownia Kultury w Czarnej Wodzie
12.09.2023

Pracownia Kultury w Czarnej Wodzie

Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku zaprasza osoby działające w obszarze kultury z powiatu starogardzkiego 12 września do Świetlicy Miejskiej „Kulturalni” w Czarnej Wodzie na spotkanie z nowym działem NCK - Pracownią Kultury.

Kiedy: 12 września, godziny 10-13.
Gdzie: Świetlica Miejska „Kulturalnia”, ul. Mickiewicza 7, Czarna Woda
Kto: osoby działające w sektorze kultury w powiecie starogardzkim

Wydarzenie będzie okazją do:
- spotkania w gronie osób działających w kulturze z powiatu starogardzkiego
- warsztatu z wykorzystania social mediów w pracy w kulturze
- wymiany wiedzy i informacji na temat kultury w województwie pomorskim

Pracownia Kultury to nowy dział Nadbałtyckiego Centrum Kultury w Gdańsku, którego celem jest wspierania sektora kultury w województwie pomorskim. Swoją aktywność zespół będzie skupiać na podnoszeniu kompetencji osób działających w sektorze kultury w województwie. Swoje pierwsze działania opierane były na przeprowadzonych badaniach na zlecenie NCK „Kompetencje kadr kultury w województwie pomorskim. Stan faktyczny i diagnoza potrzeb”.

Pragnąc lepiej rozpoznać potrzeby szkoleniowe zapraszamy pracowników instytucji kultury oraz animatorów działających niezależnie lub w organizacjach pozarządowych 12 września do Świetlicy Miejskiej „Kulturalnia”. Liczymy, że spotkanie będzie okazją do wzajemnego poznania się oraz możliwością porozmawiania o najpilniejszych potrzebach szkoleniowych.

Elementem spotkania będzie bezpłatny warsztat „Jak social media mogą służyć kulturze”.

Zapraszamy!

Więcej informacji o Pracowni Kultury możecie znaleźć na stronie NCK: https://www.nck.org.pl/pl/projekt/pracownia-kultury

Zapraszamy do grupy na Facebooku: Pracownia Kultury

Współorganizatorem wydarzenia jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Romana Landowskiego w Czarnej Wodzie.

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności

Wydarzenie odbędzie się z udziałem fotografa i/lub ekipy filmowej, którzy zrealizują reportaż w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku do ww celów.