Pracownia Kultury w CKSiT w Debrznie
20.09.2023

Pracownia Kultury w CKSiT w Debrznie

Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku zaprasza osoby działające w obszarze kultury z powiatu człuchowskiego 20 września do Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Debrznie na spotkanie z nowym działem NCK - Pracownią Kultury.

Kiedy: 20 września, godziny 11:00-14:00.

Gdzie: siedziba Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Debrznie, ul. Wojska Polskiego 2

Kto: osoby działające w sektorze kultury w powiecie człuchowskim

Wydarzenie będzie okazją do:

  • spotkania w gronie osób działających w kulturze z powiatu człuchowskiego,
  • warsztatu z wykorzystania social mediów w pracy w kulturze,
  • wymiany wiedzy i informacji na temat kultury w województwie pomorskim.

Pracownia Kultury to nowy dział Nadbałtyckiego Centrum Kultury w Gdańsku, którego celem jest  wspierania sektora kultury w województwie pomorskim. Swoją aktywność zespół będzie skupiać na podnoszeniu kompetencji osób działających w sektorze kultury w województwie. Swoje pierwsze działania opierane były na przeprowadzonych badaniach na zlecenie NCK „Kompetencje kadr kultury w województwie pomorskim. Stan faktyczny i diagnoza potrzeb”.

Pragnąc lepiej rozpoznać potrzeby szkoleniowe zapraszamy  pracowników instytucji kultury oraz animatorów działających niezależnie lub w organizacjach pozarządowych 20 września do siedziby Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Debrznie. Liczymy, że spotkanie będzie okazją do wzajemnego poznania się oraz możliwością porozmawiania o najpilniejszych potrzebach szkoleniowych.

Elementem spotkania będzie bezpłatny warsztat „Jak wykorzystać social media do badania opinii publiczności?”.

Zapraszamy!

Więcej informacji o Pracowni Kultury możecie znaleźć na stronie  NCK: https://www.nck.org.pl/pl/projekt/pracownia-kultury

Zapraszamy do grupy na Facebooku: Pracownia Kultury 

Współorganizatorem wydarzenia jest Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Debrznie.

 

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Debrznie

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności

Wydarzenie odbędzie się z udziałem fotografa i/lub ekipy filmowej, którzy zrealizują reportaż w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku do ww celów.