żólta grafika czarny napis "pracownia kultury w Pucku 2 października
02.10.2023

Pracownia kultury w Pucku

Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku zaprasza osoby działające w obszarze kultury z powiatu puckiego 2 października do Biblioteki Publicznej im. Zaślubin Polski z Morzem w Pucku na spotkanie z nowym działem NCK - Pracownią Kultury.

Kiedy: 2 października, godziny 10:00- 13:00
Gdzie: Biblioteka Publiczna im. Zaślubin Polski z Morzem, ul. Sambora 16, Puck
Kto: osoby działające w sektorze kultury w powiecie puckim

Wydarzenie będzie okazją do:
• spotkania w gronie osób działających w kulturze z powiatu puckiego
• warsztatu z wykorzystania social mediów w pracy w kulturze,
• wymiany wiedzy i informacji na temat kultury w województwie pomorskim

Pracownia Kultury to nowy dział Nadbałtyckiego Centrum Kultury w Gdańsku, którego celem jest wspierania sektora kultury w województwie pomorskim. Swoją aktywność zespół będzie skupiać na podnoszeniu kompetencji osób działających w sektorze kultury w województwie. Swoje pierwsze działania opierane były na przeprowadzonych badaniach na zlecenie NCK „Kompetencje kadr kultury w województwie pomorskim. Stan faktyczny i diagnoza potrzeb”.

Pragnąc lepiej rozpoznać potrzeby szkoleniowe zapraszamy pracowników instytucji kultury oraz animatorów działających niezależnie lub w organizacjach pozarządowych 2 października do Biblioteki Publicznej im. Zaślubin Polski z Morzem w Pucku. Liczymy, że spotkanie będzie okazją do wzajemnego poznania się oraz możliwością porozmawiania o najpilniejszych potrzebach szkoleniowych.

Elementem spotkania będzie bezpłatny warsztat „Jak social media mogą służyć kulturze”.
Warsztat poprowadzi Marta Korga-Bistram.

Zapraszamy!

 

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności

Wydarzenie odbędzie się z udziałem fotografa i/lub ekipy filmowej, którzy zrealizują reportaż w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku do ww celów.