zdjęcie ludzi wewnątrz, dorośli i dzieci tańczą na bosaka
05.11.2023

Koncert Gordonowski

Termin wydarzenia: 5 listopada, godz. 10.00 i 12.00

Miejsce wydarzenia: NCK - Ratusz Staromiejski

Wstęp: bilety 30 zł dziecko/ dorosły na eventonclick:

koncert 5.11.2023 godz. 10.00  http://bitly.pl/cNEPD

koncert 5.11.2023 godz. 12.00 http://bitly.pl/1oT0P

Udogodnienia: pętla indukcyjna

 

 

To będą uduchowione jazzem i pięknem improwizowanej muzyki Zaduszki jazzowe w ramach koncertu gordonowskiego dla rodzin. Ten wyjątkowy czas spędzimy z Milo Manią – formacją dwóch wspaniałych muzyków, którzy tworzą własne utwory i rozwijają je w przebogatych, intymnych aranżacjach pełnych oryginalnych, sentymentalnych pomysłów.

Miłosz Gawryłkiewicz jest trębaczem, który na co dzień współpracuje z wieloma orkiestrami, jest członkiem zespołu Kapela ze Wsi Warszawa, natomiast dla Fundacji Kreatywnej Edukacji pełni funkcję pedagoga w placówka Perpetuum Mobile, jak również producenta muzycznego i wydawcy.

Piotr Mania to świetny pianista, producent, aranżer i kompozytor, którego płyty zostały nagrodzone m.in. Fryderykiem. Współpracuje m.in. z Grażyną Łobaszewską oraz Leszkiem Możdżerem. Jest nieodzownym pianistą w projektach FKE: koncertach gordonowskich i kursach gordonowskich.

 

Fundacja Kreatywnej Edukacji (FKE) to najbardziej doświadczona ekipa gordonowska w Polsce, a do projektu zapraszaja topowych muzyków, tworząc cudowne doświadczenie muzyki na żywo z elementami improwizacji muzycznej oraz animacjami ruchowymi. Czerpią od najlepszych: pedagoga, muzyka, psychologa – Edwin E. Gordona, czy Rudolfa Labana.

Zapraszamy gorąco rodziny z małymi dziećmi (do 6 lat), ale także starsze pociechy. Ponadto muzyka znakomicie trafia również do osób dorosłych, jak i seniorów. Można śmiało powiedzieć, że te koncerty są wiekowo uniwersalne.
 

Współorganizatorami wydarzenia są: Nadbałtyckie Centrum Kultury, Fundacja Kreatywnej Edukacji, Polskie Towarzystwo E.E. Gordona oraz Polski Instytut Pedagogiki E.E. Gordona.

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności

Wydarzenie odbędzie się z udziałem fotografa i/lub ekipy filmowej, którzy zrealizują reportaż w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku do ww celów.