Koncert gordonowski
19.05.2024

Koncert gordonowski

Termin wydarzenia: 19 maja, godz. 10.30 i 12.00

Wstęp: 20 zł dziecko (w każdym wieku), 20 zł dorosły

bilety na godz. 10.30, do kupienia TUTAJ

bilety na godz. 12.00, do kupienia TUTAJ

Dla kogo: dzieci i opiekunowie

Udogodnienia: pętla indukcyjna

Miejsce wydarzenia: NCK – Ratusz Staromiejski, ul. Korzenna 33/35

Zapraszamy na arcyciekawy koncert muzyki bałkańskiej. Pojawi się różnorodne instrumentarium: od trąbki, waltorni po tubę oraz nadające smaku – rozliczne perkusjonalia. Nie zabraknie także głosów żeńskich i męskich, które w swych wokalizach czerpać będą z ludowości m.in. romskiej, a także bogactwa całego półwyspu bałkańskiego.

Koncert nie może się odbyć bez wsparcia teorii uczenia się muzyki profesora Edwina Eliasa Gordona. Możecie się czuć bezpieczni, ponieważ gramy tylko żywa muzykę i operujemy dostosowanym do możliwości dzieci materiałem muzycznym w warstwie tonalnej i rytmicznej.

Wydarzenie organizowane we współpracy: Fundacja Kreatywnej Edukacji oraz Nadbałtyckie Centrum Kultury

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności

Wydarzenie odbędzie się z udziałem fotografa i/lub ekipy filmowej, którzy zrealizują reportaż w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku do ww celów.