Seminarium naukowe
23.05.2024

Seminarium naukowe

Termin: 23 maja, godz. 10.00-12.45
Wstęp: wolny
Miejsce: NCK – Ratusz Staromiejski, galeria, ul. Korzenna 33/35

23 maja Nadbałtyckie Centrum Kultury i Gdańskie Towarzystwo Naukowe organizują kolejne cykliczne wydarzenie serii współczesne problemy nauki i kultury. Tegoroczne Seminarium dedykowane jest technologicznym, ekonomicznym, zdrowotnym i społecznym aspektom energetyki klasycznej i odnawialnej. Prezentacje na tegorocznym Seminarium będą skupiały się między innymi na zagadnieniach efektywności termodynamicznej pozyskiwania energii swobodnej/pracy użytecznej różnymi technikami, kosztów środowiskowych i zdrowotnych pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych oraz przyszłości energetyki wiatrowej pozyskiwanej na polskich obszarach morskich.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Seminarium, które będzie okazją do wysłuchania interesujących prelekcji dotykających żywotnych dla współczesnego świata problemu. 
 

Organizatorem wydarzenia jest Gdańskie Towarzystwo Naukowe.

logo GTN

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności

Wydarzenie odbędzie się z udziałem fotografa i/lub ekipy filmowej, którzy zrealizują reportaż w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku do ww celów.