26.06.2024 - 26.08.2024

19. FESTIWAL FILMÓW JEDNOMINUTOWYCH NABÓR FILMÓW DO KONKURSU

19. FESTIWAL FILMÓW JEDNOMINUTOWYCH: RUSZA NABÓR FILMÓW DO KONKURSU

 

MINUTA – ZDĄŻYSZ?

Garść kreatywności, szczypta samodyscypliny, dawka wrażliwości i mnóstwo zaangażowania – tyle wystarczy, aby zamknąć opowieść w jednej minucie.

Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku ogłasza nabór filmów do konkursu w ramach 19. Festiwalu Filmów Jednominutowych. 

Stawiacie pierwsze kroki w filmowym świecie, a może jesteście już doświadczonymi twórcami? U nas filmowe wyzwanie może podjąć każdy, bez względu na wiek, wykształcenie i doświadczenie. Pomysłowość i film trwający 60 sekund – to jedyne wymogi, jakie musicie spełnić, aby wziąć udział w konkursie. Fabuła, forma oraz mini-dokument – to trzy kategorie, w ramach których możecie zgłaszać swoje filmy.

Czekamy na wasze historie zamknięte w krótkich filmach!

Pula nagród: 15 000 zł
Nabór filmów: 26 czerwca – 26 sierpnia 2024

Finał: 24 października 2024

 

Regulamin (pdf,  133 kB) | Karta zgłoszeniowa (Word, 37 kB, miejsce zapisu: folder "Pobrane")

Fundatorzy nagród:

Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk
Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności

Wydarzenie odbędzie się z udziałem fotografa i/lub ekipy filmowej, którzy zrealizują reportaż w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku do ww celów.