19/06/2024

Cykl wspierająco-rozwojowych spotkań dla osób zarządzających w pomorskiej kulturze

Termin: 18 września - 20 listopada 2024 r.
Nabór: 19 czerwca - 19 lipca 2024 r.
Wstęp: 150 zł brutto
Miejsce wydarzenia i udogodnienia: zostaną ustalone w późniejszym terminie 

Zapraszamy  na nadchodzący cykl wspierająco-rozwojowych spotkań przygotowanych dla osób zarządzających w pomorskiej kulturze. W czasie każdego ze spotkań wymienimy się doświadczeniami, wypracujemy najlepsze dla naszych projektów rozwiązania, a także zastanowimy się nad tym, czego tak naprawdę trzeba nam do osiągnięcia satysfakcji z naszej pracy.

Czasy się zmieniają, wraz z nimi zmienia się otaczająca nas rzeczywistość, ta z kolei wpływa na rolę liderek i liderów kultury. Czego można oczekiwać od osób liderskich, jakich cech i kompetencji im potrzeba oraz jaki styl zarządzania najlepiej sprawdzi się w sektorze kultury? Czy istnieje uniwersalny wzór idealnego lidera? Nasza najnowsza propozycja skierowana do działaczek i działaczy kultury ma na celu znalezienie odpowiedzi na pytanie “kim jest lider_ka na dzisiejsze czasy?” oraz podzielenie się narzędziami, które rozwiną w osobach liderskich kompetencje wspierające prowadzenie szeroko rozumianej działalności kulturalnej.

Na pełen cykl spotkań złożą się warsztaty diagnostyczne, liderskie oraz sesje coachingu grupowego metodą Action Learning. Wsłuchując się w potrzeby środowiska, Pracownia Kultury zadbała, by program umożliwiał osobom uczestniczącym nie tylko rozwinięcie swoich kompetencji zawodowych, ale też umożliwił im rozwijanie się w roli liderki lub lidera pomorskiej kultury.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Cykl będzie realizowany dla dwóch grup w następujących terminach:

I grupa: 18 września | 16 października | 13 listopada 

II grupa: 25 września | 23 października | 20 listopada

Każde spotkanie potrwa 7 godzin.

Maksymalna liczba miejsc w każdej grupie to 20 osób.

I grupa obejmie uczestników z subregionów: metropolitalnego (powiaty: pucki, wejherowski, kartuski, gdański, nowodworski, m. Gdańsk, m. Gdynia, m. Sopot) i nadwiślańskiego (powiaty: kwidzyński, malborski, starogardzki, sztumski, tczewski), a II grupa obejmie uczestników z  subregionów: słupskiego (powiaty: bytowski, lęborski słupski, m. Słupsk) i chojnickiego (powiaty: chojnicki, człuchowski, kościerski).

Dokładne lokalizacje spotkań zostaną podane w późniejszym terminie - mając na uwadze wygodę osób uczestniczących, sale zostaną wybrane po przeanalizowaniu najdogodniejszych połączeń komunikacyjnych.

Koszt uczestnictwa w cyklu: 150 zł brutto.

Program spotkań oraz szczegółowe informacje znajdziesz w FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM 

Regulamin 

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności