12.09.2022

Warsztaty krawieckie | Akademia Mistrzów 2.0

Termin: 12.09.2022, godz. 16:00
Bilety: wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona
Prowadzenie:  Magdalena Wójcik (Pracownia artystyczno-rzemieślnicza „Chce mi się”)
Link do zapisów: zapisy przez portal Evenea: https://app.evenea.pl/event/352247-80/
Udogodnienia: tłumacz PJM
Projekt: Akademia Mistrzów 2.0
Miejsce: Ratusz Staromiejski, ul. Korzenna 33/35 Gdańsk

 

Choć wybór produktów w sklepach odzieżowych jest ogromny, każdy z nas wyszperał kiedyś genialny ciuch, który nie pasował do jego sylwetki. Zbyt długie rękawy czy nogawki, za dużo materiału w pasie… Zazwyczaj mankamenty te sprawiają, że wymarzona kreacja wraca na sklepowy wieszak. Umiejętne dokonanie prostej krawieckiej poprawki zmienić jednak może  ten stan rzeczy. 

Na warsztatach krawieckich wraz z wychowankami Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Wejherowie nauczymy się podstaw obsługi maszyny krawieckiej. Pod okiem instruktorki, podczas 3 godzin pracy powstaną proste materiałowe torby. Własnoręcznie uszyte służyć mogą jako siatki na zakupy, czy alternatywa podróżnych plecaków. 

Regulamin warsztatów

Partnerzy projektu: Stowarzyszenie Okno na Świat, Fundacja Siódmy Zmysł, Ośrodek Szkolno-wychowawczy nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Wejherowie, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 z Gdyni.

logotypy partnerów

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

logotypy ministerstwo