Akademia Mistrzów 2.0
08.11.2022

Akademia Mistrzów 2.0. Warsztaty tworzenia plakatu

Termin: 8 XI 2022, godz. 16.00

Miejsce: Ratusz Staromiejski, ul. Korzenna 33/35 Gdańsk

Wstęp: warsztat częściowo otwarty; liczba miejsc ograniczona;

obowiązują zapisy pod adresem mailowym: natalia.szulga@nck.org.pl;

Prowadzenie: Iwona Zając - artystka wizualna

Udogodnienia: tłumacz PJM

Tym, co łączy wydarzenie kulturalne z kampanią społeczną czy reklamą produktu jest opracowany graficznie plakat promocyjny. Powinien on z jednej strony rzetelnie przedstawiać najważniejsze informacje, z drugiej przyciągać wzrok przechodnia. Kluczowa dla sukcesu kampanii promocyjnej jest właśnie czytelność oraz kreatywność w wykonaniu materiałów reklamowych. Plakat musi zapadać w pamięć i zachęcać do zakupu/odwiedzin/reakcji.

Na ten artystyczny gatunek grafiki użytkowej spojrzymy oczami artystki, a wraz z członkami Stowarzyszenia “Okno na Świat”  postaramy się stworzyć własne przyciągające wzrok plakaty. 

 

Partnerzy projektu: Stowarzyszenie Okno na Świat, Fundacja Siódmy Zmysł, Ośrodek Szkolno-wychowawczy nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Wejherowie, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 z Gdyni.

 logotypy partnerów

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

logotypy ministerstwo

Więcej o projekcie przeczytasz TUTAJ.

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności