grafika, śnieżynki, napis "koncert zimowy"
17.12.2022

Koncert Zimowy

Termin: 17 XII, godz. 12.00

Miejsce wydarzenia: NCK - Ratusz Staromiejski

Wstęp: bezpłatny

Udogodnienia: pętla indukcyjna

 

Koncerty zimowe, zgodnie z tytułem zawierają utwory tematycznie związane z tą porą roku oraz z okresem zbilżających się świąt. Występują zarówno soliści wokaliści, instrumentaliści  z akompaniamentem fortepianu jak i zespoły kameralne o bardzo różnym składzie. Koncert pełen muzyki różnorodnej stylistycznie, wyrazowo. Skromność warsztatu wykonawczego wykonawców nie przeszkadza w poszukiwaniu artystycznego, muzycznego piękna.

Koncerty zimowe i inne koncerty ECEKON, jak koncerty gdańskie, koncerty Orkiestry Vita Activa od lat realizowane są w pięknych wnętrzach NCK – Ratusza Staromiejskiego, z którym ECEKON współpracuje od ponad 25 lat. W 2022 roku ECEKON otrzymał pamiątkowy dyplom, z okazji  30 lecia działalności NCK, za wieloletnią współpracę w promocji kultury muzycznej w Gdańsku. 

Koncert zimowy ECEKON – cykl koncertowy w wykonaniu uczniów i nauczycieli Europejskiego Centrum Edukacji Osób z Niepełnosprawościami.

 

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności