logo Krakowskiego Salonu Poezji, dwa antyczne profile złączone potylicami, na czołach wieńce laurowe
04.06.2023

CCXXVIII Krakowski Salon Poezji w Gdańsku

Termin: 4 VI 2023, godz. 11.00;
Bilety: wstęp bezpłatny;
Miejsce: Ratusz Staromiejski, ul. Korzenna 33/35
Udogodnienia: pętla indukcyjna

Przed nami odsłona Krakowskiego Salonu Poezji z udziałem studentów I roku wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Specjaliści-soliści zaprezentują "Fredrowską Manifę".

Usłyszymy m.in. Papkina i Klarę z „Zemsty”, Alinę, Klarę i Albina ze "Ślubów panieńskich”, bohaterów „Męża i żony” oraz „Pierwszej lepszej”. 

Wszystko to wplecione zostanie w feministyczną demonstrację pełną humoru i przekory oraz wdzięku młodych wykonawców. 

Wystąpią: Karolina Bielecka, Julia Frydrych, Michalina Gogola, Aleksandra Kozłowska, Dominik Paskevic, Michał Pierański, Aleksandra Pilarska, Kinga Pojnar, Edyta Rudowicz, Martyna Smok, Natalia Statkiewicz, Daria Wasiluk. 

Opieka pedagogiczna: Marta Jankowska

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności

Wydarzenie odbędzie się z udziałem fotografa i/lub ekipy filmowej, którzy zrealizują reportaż w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku do ww celów.