grafika portret starszego mężczyny, dziecka, napis: konferencja pokolenia razem
05.12.2023

Pokolenia razem | konferencja

Termin: 5 grudnia, godz. 11.00-15.00

Wstęp: wolny

Miejsce wydarzenia: Ratusz Staromiejski, ul. Korzenna 33/35

Wstęp: wolny

Celem Konferencji jest promocja dialogu pomiędzy osobami w różnym wieku, a także poszerzanie świadomości w zakresie dobrych praktyk związanych z działaniem na rzecz wzmacniania więzi międzypokoleniowych. Eksperci z różnych dziedzin przedstawią tematykę międzypokoleniowości w kontekście m.in. polityki społecznej, edukacji, kultury, działalności pozarządowej, a także indywidualnych potrzeb i stylów komunikacji. Podczas wydarzenia pragniemy zachęcić osoby w każdym wieku do uważnego przyjrzenia się własnej postawie wobec osób młodszych i starszych (w relacjach rodzinnych i „poza”), a także zmotywować do działania na rzecz innych pokoleń.

Na Konferencji odbędzie się również premiera publikacji „Międzypokoleniowe przestrzenie w naszym życiu. Przewodnik dla Ciebie - Mnie - Nas”. Publikacja oraz Konferencja są częścią projektu POKOLENIA RAZEM sfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Udział w Konferencji jest bezpłatny i potwierdzony certyfikatem uczestnictwa. Zapisy odbywają się poprzez formularz zgłoszeń https://forms.gle/g4N28YFR6M1KfU9Z9. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego w przypadku chęci zapisania więcej niż 10 osób, prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy na adres pokolenia.razem@gmail.com.

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności

Wydarzenie odbędzie się z udziałem fotografa i/lub ekipy filmowej, którzy zrealizują reportaż w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku do ww celów.