Urb Cultural Planning
29/04/2021

Planowanie kulturowe w Twojej miejscowości - program mentoringowy

Zmiana przestrzeni miejskiej to długofalowy proces. Jak go zaprojektować? Zapraszamy do uczestnictwa w programie mentoringowym Urb Cultural Planning.

Nadbałtyckie Centrum Kultury ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w dedykowanym programie mentoringowym umożliwiającym władzom lokalnym i innym lokalnym partnerom z woj. pomorskiego zaprojektowanie procesu transformacji przestrzeni przy wykorzystaniu metody planowania kulturowego, w odpowiedzi na konkretne lokalne wyzwania.

 

Kogo szukamy?


Program obejmuje wsparcie międzysektorowych zespołów (składających się z przedstawicielek/li urzędów, lokalnych instytucji kultury i/lub NGOsów, rad gmin/sołectw/dzielnic) w ramach zgłoszonych przez nich tematów problemowych, dla których można wdrożyć rozwiązania wykorzystujące metodę planowania kulturowego.

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do 7 maja na adres magdalena.zakrzewska@nck.org.pl oraz katarzyna.szewciow@nck.org.pl

Szczegółowy opis programu w załączonym pliku poniżej.

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności