Bursztyn w kosmetyce – warsztaty. Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku, 4 grudnia 2022, godzina 11:00. Bilety 50 zł
04.12.2022

Bursztyn w kosmetyce – warsztaty | WYPRZEDANE

Termin: 4 XII 2022, godz. 11.00
Wstęp: bilety w cenie 50 zł do kupienia tutaj: LINK
Prowadzenie: Izabela Ryska
Miejsce: Ratusz Staromiejski, ul. Korzenna 33/35 Gdańsk

 

Naturalne kosmetyki z bursztynu

Bursztyn przyspiesza odnowę komórkową, jest naturalnym antyoksydantem, regeneruje i rozświetla, zmniejsza szorstkość skóry i głębokość zmarszczek. W połączeniu z naturalnymi masłami i olejami staje się SUPERKOSMETYKIEM. Przygotuj dla siebie lub na świąteczny prezent: balsam do ust, mydełko lub świecę do aromaterapii.

Podczas warsztatów poznacie kosmetyczne właściwości bursztynu bałtyckiego. Po użyciu kosmetyków zawierających bursztyn skóra staje się jędrna, elastyczna, napięta i wygląda młodo i świeżo. Uczestnicy zrobią dla siebie nawilżający balsam do ust, mydełko glicerynowe z pyłem bursztynowym oraz świecę sojową z kawałkami bursztynu. Balsam do ust doskonale nawilży oraz odżywi skórę na ustach. Zabezpieczy ją przed mrozem i wiatrem. Mydełka glicerynowe mają właściwości nawilżające i są idealne do skóry suchej. Pięknie wykonane, kolorowe i pachnące, w różnych kształtach z pewnością ucieszą każdą obdarowaną nimi osobę. Świeca sojowa z zatopionymi kawałkami bursztynu będzie świetnym dodatkiem uzupełniającym domowe SPA lub zaskakującym prezentem.

Izabela Ryska – biotechnolog leków, przedsiębiorca. Absolwentka Wydziału Chemicznego (2015) Politechniki Gdańskiej. W roku 2017 z projektem „świece do masażu i aromaterapii” została laureatką konkursu na Gdyński Biznesplan. Ścieżkę zawodową związała z tworzeniem kosmetyków naturalnych, świec sojowych oraz edukacją w zakresie naturalnej pielęgnacji skóry.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu Kolory Bałtyku.

Wydarzenie na Facebooku

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności