gałżaki kwiatów bursztynowych na niebieskim tle, napis "muzyka duszy" 9-11 czerwca 2023
09.06.2023 - 11.06.2023

Warsztaty Muzyki Liturgicznej „Muzyka Duszy”

Miejsce i termin: odbywają się raz w roku, zawsze w weekend uroczystości „Bożego Ciała” w Gdańsku w św. Janie i Mikołaju oraz SP50 i trwają od czwartku popołudnia do niedzieli w obiad.

Uczestnicy: ok. 140 uczestników w wieku od 16 do 65 lat z całej Polski i nie tylko.

Prowadzący: Jedni z najlepszych fachowców w naszym kraju od muzyki chóralnej i emisji głosu.

Program: zajęcia trwają już od godz. 8.00 często do 19:00, pracujemy na utworach kompozytorów polskich i zagranicznych od średniowiecza do współczesności.

Warsztaty są tak pomyślane by stworzyć dla uczestników bezpieczną i życzliwą przestrzeń do bardzo intensywnej pracy.

Realizacja tego projektu jest możliwa dzięki temu że do prowadzenia warsztatów zapraszamy osoby kompetentne o wysokiej kulturze osobistej i potrafiące pracować z amatorami. 

Okoliczności te sprzyjają temu by „warsztatowicze” przez tych kilka dni oderwali się od dnia codziennego i przeniesieli się do innej rzeczywistości gdzie łamią swoje kolejne ograniczenia, poznają nowe możliwości, wchodzą na wysoki poziom percepcji i przez to otwierają się na ciężką pracę.

Staramy się aby wszystko funkcjonowało na możliwe najwyższym poziomie organizacyjnym, po to by uczestnikom zagwarantować maksimum bezpieczeństwa w każdym wymiarze.

Zachęcam do obejrzenia reportażu z ostatnich warsztatów:

https://www.youtube.com/watch?v=-3J3CHc9ab8&t

Warsztaty kończą się koncertem pt. "Liturgiczny Jam Session" , 10 czerwca 2023 r. w Centrum św. Jana w Gdańsku (wstęp wolny)

https://www.youtube.com/watch?v=3A4YubNHjHc...

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności

Wydarzenie odbędzie się z udziałem fotografa i/lub ekipy filmowej, którzy zrealizują reportaż w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku do ww celów.