abstrakcyjny obrazek, kolorowe fale napis "creative waves"
10/12/2022

e-publikacja "Creative Waves - Baltic Sisterhood for Change"

Odkryj w sobie Moc (rękodzielniczej pasji)! W Creative Waves Toolkit znajdziesz wiele konkretnych wskazówek i odpowiedzi na ważne pytania. Jak rozpocząć swoją przygodę z rękodziełem, a może jak z rękodzieła zrobić sposób na życie? Czy narzędzia cyfrowe mogą wspomóc umiejętności zakorzenione w tradycji? Jak wzmacniać dziewczynki by wyrosły na silne kobiety? Jak kobiety mogą wspierać się nawzajem we wspólnym działaniu? To narzędziownik  w języku angielskim.

Powyższa e-publikacja podsumowuje międzynarodowy projekt "Creative Waves - Baltic Sisterhood for Change". Opowiada o praktycznych aspektach zamieniania pasji w aktywność zawodową oraz o tym  w jaki sposób wykorzystywać siostrzeństwo i empatię dla budowania silnego społeczeństwa. Punktem odniesienia dla tekstów są tradycyjnie kobiece zajęcia (np. haft, tworzenie biżuterii, zielarstwo) oraz ich rola w kreowaniu wspólnoty.

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności